قلبِ عاشق قلبِ عاشق .

قلبِ عاشق

حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم

حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم

از جمله حفاظ‌هايي كه براي نوع ها درب‌ استفاده مي شود، حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم نام دارد. از اين نوع حفاظ، اكثراً جلوي درب مغازه‌ها، شركت‌ها و يا آپارتمان‌ها بكار مي رود. با توجه به اينكه ساختار اين نوع از حفاظ، نسبت به ساير حفاظ‎ها ساده‌تر به نظر مي‌آيد، بيشتر مورد توجه قرار مي‌گيرد. با اين‌حال از آنجايي كه حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم بايد مستحكم باشد، جنس آن از آهن خواهد بود و به شكل پروفيل ساخته مي شود، ضمن اينكه درون پروفيل‌ها را از طرح و شكل‌هاي عمودي و افقي پر مي‌كنند تا مقاومت درب افزايش يابد. در ادامه قصد داريم در خصوص موارد مرتبط با اين درب صحبت كنيم و توصيه مي كنيم كه اگر مي خواهيد به تازگي از آن استفاده نماييد، اين مقاله را تا انتها مطالعه كنيد.

ويژگي‌هاي حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم

همانطور كه در بالا عرض كرديم، حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم به منظور حفاظت از مكان‌هاي مختلف نصب مي شود، از اين رو بايد بسيار مستحكم باشد. با چنين شرايطي مي توان ويژگي هاي زير را براي درب‌هاي آكاردئوني در نظر گرفت:

 • وجود مقاطع كناري در درب‌هاي آكاردئوني كه اندازه‌هاي آن بايد 30 در 50 باشد.
 • بكار بردن پرچ‌هاي با كيفيت به هنگام اتصالات
 • وجود دستگيره‌هاي فلزي موسوم به كونيك
 • وجود كمربند ايمني
 • استفاده از جوش SMAW در مسير توليد درب
 • بكار بردن تسمه با ابعاد 20 در 5

مزاياي حفاظ درب‌هاي آكاردئوني

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم نسبت به ساير درب‌ها بعنوان حفاظ، حسن هاي بسيار مناسبي دارد. يكي از اين حسن‌ها به كم اشغال كردن فضا در هنگام باز و بسته شدن درب مربوط است. همچنين حفاظ درب آكاردئوني آهني و مقاوم بسيار سبك است و به انرژي زيادي جهت باز و بسته كردن آن نياز نداريم.

مزيت حفاظ شاخ گوزني آهني روي ديوار  از جمله عوامل مؤثر بر انتخاب انواع حفاظ شاخ گوزني

انتخاب حفاظ آهني شاخ گوزني در واقع دربرگيرنده نكات بسياري مي شود. زماني كه شما ميخواهيد يك حفاظ را انتخاب كنيد بايد بدانيد كه به درستي بايد پول بسياري خرج كنيد تا بتوانيد امنيت را الي مرز زيادي برآورده كنيد. هرچقدر هم كه شما خرج هاي اكثريت را براي حفاظ در عقيده بگيريد برگزيدن شما نيز گوناگون تر خواهد شد. البته بايد بدانيد كه هزينه هاي اضافي هم خوب نخواهد بود. در اين دسته شما را با عوامل كارساز در گزينش نوع حفاظ شاخ گوزني آشنا كنيم. مزيت حفاظ شاخ گوزني آهني روي ديوار يكي از مهم ترين عواملي است كه بايد به آن دقت كنيد.

مزيت حفاظ هم زياد مهم است. شما بايد امنيت و ايمني حفاظ شاخ گوزني را حفظ كنيد. بايد در اين زمينه گزينش هاي خود را به دقت بررسي كنيد. بلندي و وانگهي پيچيدگي هايي كه در اين گويه وجود دارد به شما اجازه خواهد عدل كه كار خريد و فروش حفاظ شاخ گوزني را به آساني انجام دهيد. اگر شما حتي در يك محل امن هم در ميان شهر حيات كنيد دست شما باز است كه حفاظ هاي ساده اي همانند حفاظ هاي سرنيزه اي بهره‌گيري كنيد.

آشنايي با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم

امروزه از انواع مختلفي در ها استفاده مي شود كه شايد مهم ترين استفاده از آن ها در درب هاي ويلاها باشد. آيا شما هم با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم آشنايي داريد و مي دانيد كه از چه جنس هايي ساخته مي شوند؟ درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم هم ميتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب هاي چدني و يا فرفورژه. در اين بخش با ما همراه شويد تا شما را با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم آشنا كنيم.

درب هاي حياطي فرفورژه از چارچوب هايي ساخته شده اند كه شكل ظاهري آن ها را برخلاف انواع درب هاي مدرن پيچيده تر مي كند. البته اين نوع درب ها معمولا براي ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب هاي ويلايي هستند.

انواع درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم

البته انواع درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم يكي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده كنيد كه در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند. بايد بدانيد كه انواع مختلف درب ويلايي فرفورژه آهني و فلزي زيبا و مقاوم ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود كه استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

براي مشاوره با كارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري آفتاب

 

 

http://community.runanempire.com/index.php?p=/discussion/273899/%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D9%81%D9%84%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%81%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%87?new=1

https://zenwriting.net/apyvl0g8gu

https://postheaven.net/ozam4rgnra

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:23414505

https://www.fitpa.co.za/activity/p/482330/

https://www.pawer.global/activity/p/285072/

https://mundoalbiceleste.com/activity/p/1615054/

https://www.pedicure.com/activity/p/439748/

https://uceda.org/activity/p/366637/

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/936732/

https://checkpointforarts.com/activity/p/677327/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۶:۵۱ توسط:صمن موضوع:

EIS در دوربين مدار بسته چه كاربردي دارد؟

EIS در دوربين مدار بسته چه كاربردي دارد؟

 بسيار پيش مي آيد كه  دوربين مداربسته  در مكان هاي عمومي، شلوغ و روباز نصب شوند. اين امر باعث مي شود تا همواره در معرض عوامل طبيعي و مكانيكي همچون باد، باران، رفت و آمد افراد و ... باشند. اين مسئله ممكن است منجر به وارد آمدن ضربه و ارتعاش به دوربين ها شده و از كيفيت و وضوح تصاوير آنها كاسته و يا ايجاد تاري كند.
بعلاوه در دوربين هاي مداربسته پيشرفته تر با افزايش كيفيت تصاوير و افزايش قدرت زوم در دوربين ميزان تاري و نويز نيز افزايش يافته و بيشتر نظر بيننده را جلب مي كند. همچنين با افزايش زوم دوربين نسبت به لرزش و ارتعاش حساس تر مي شود.
به منظور برطرف كردن اين مشكلات، توليدكنندگان دوربين هاي مداربسته همواره در تلاشند تا با ابداع روش هاي گوناگون و نوين در صدد رفع اين مشكلات برآمده و نقائص مربوط به كيفيت تصاوير را كه فاكتور اصلي يك سيستم  دوربين مداربسته  است برطرف نمايند. يكي از اين روش هاي ابداعي، چيپ هاي تثبيت كننده ديجيتالي يا الكترونيكي هستند كه در ادامه به شرح آن مي پردازيم.

تثبيت كننده تصوير ديجيتالي (EIS)

تثبيت كننده تصوير الكترونيكي (EIS) به منظور ارتقا كيفيت تصوير ابداع شد. در اين روش با استفاده از پردازشگر الكترونيكي EIS تاري و عدم وضوح تصاوير كه اغلب بر اثر لرزش دوربين ايجاد مي گردد، كاسته مي شود.
در اين روش با استفاده از الگوريتم هاي خاص، دوربين خارج از مرز ديد استاندارد (كه به دليل حركت دوربين گرفته شده) مي تواند پيكسل هاي تصوير را تشخيص دهد. سپس با استفاده از اطلاعات موجود در اين پيكسل ها تصوير الكترونيكي از فريمي به فريم ديگر تعويض مي گردد تا يك تعادل حركتي در تصاوير دوربين ايجاد گردد.
بدين ترتيب اين روش تضمين مي كند كه تصاوير بدون تاري و نويز خواهند بود. البته لازم به ذكر است كه با اين وجود، در حين اين عمليات تصوير نهايي به صورت خيلي كم، كوچكتر مي گردد، زيرا برخي از نقاط مرزي در تصوير حذف مي گردند. اين امر مي تواند تا حدودي منجر به كاهش كيفيت تصاوير گردد، اما چشمگير نيست.
چيپ تصوير EIS يك قطعه سخت افزاري است و معادل نرم افزاري آن تكنولوژي DIS مخفف عبارت Digital Image Stabilization به معناي تثبيت كننده ديجيتالي تصوير است. در مقام مقايسه قاعدتا عملكرد EIS نسبت به DIS به مراتب بهتر است.

تفاوت EIS و OIS

يكي ديگر از روش هاي اصلاح نقائص تصاوير در هنگام ارتعاش يا لرزه تثبيت كننده تصوير نوري يا OIS است.
در اين روش رفع اثرات تاري حاصل از لرزش دوربين مدار بسته از طريق اجزاي سازنده داخلي دوربين انجام مي شود و به اين ترتيب از اثرات مخرب لرزش هايي كه به كل بدنه دوربين وارد مي گردد، جلوگيري مي كند. دوربين ارتعاشات را از طريق سنسورهاي حركتي خود تشخيص داده و سپس به صورت مكانيكي موقعيت لنز يا در برخي موارد حسگر نور را تغيير مي دهد و بدين ترتيب باعث مي شود تا نور همواره به سنسور دوربين اصابت كند.
اما در مقايسه، تثبيت كننده تصوير الكترونيكي يا ديجيتالي EIS روشي است كه بر پايه تجزيه و تحليل تصاوير گرفته شده در هنگام لرزش دوربين عمل مي كند. بنابراين مي تواند به عنوان يك راه حل واكنش پذير و نه به عنوان پيشگيرانه در نظر گرفته شود.

 1. https://faizan12.mystrikingly.com/blog/1076b286f01
 2. https://beetlegum3.werite.net/preview/beetlegum3/cf9a91f3e6f2c1d0d18acd5dec47a11c298d959d/2021/07/27/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F
 3. https://www.notion.so/8db7506f5b664f74907432cf1097673f
 4. https://webhitlist.com/profiles/blogs/6368021:BlogPost:20536395

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۳:۴۱ توسط:صمن موضوع:

بررسي كلي خريد ملك در استانبول

بررسي كلي خريد ملك در  استانبول

با قيمت‌هاي بسيار مقرون به صرفه و برنامه‌هاي پرداخت سودآور، همراه با رشد عالي سرمايه و چشم اندازي براي اجاره دادن ملك پس از خريد. اين آپارتمان‌ها در يك پروژه جامع ارائه مي‌شوند كه طيف وسيعي از امكانات را براي ساكنين ارائه مي‌دهند، يك خريد ايده‌آل هم براي سرمايه‌گذاري و هم براي تجربه سبك زندگي در استانبول. اين آپارتمان‌ها اكنون تكميل شده و آماده نقل مكان هستند.

m4_kdco.jpg

ويژگي هاي خريد آپارتمان در استانبول:

نوع ملك : آپارتمان

اتاق خواب‌ها : 1-5

سرويس بهداشتي: 1-3

موقعيت : استانبول- بيليك دوزو

مساحت فضاي اسكان به متر مربع: 350-49

استخر : مشترك

 

چرا بايد اين ملك را در بيليك دوزو خريداري كنيد؟

 • موقعيت مركز شهر با محيطي سبز و طبيعي
 • امكانات عالي شامل فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و كافه‌ها
 • امكان رشد سرمايه و قابليت اجاره دادن سريع
 • تكميل شده و اماده انتقال سريع است
 • ايستگاه مترو درست در كنار پروژه افتتاح مي‌شود
 • ايستگاه متروبوس در ورودي پروژه وجود دارد

 

امكانات و موقعيت خانه ها در بيليك دوزو

اجاره سالانه خانه در استانبول ين پروژه كه از نظر استراتژيك براي حمل نقل آسان در سراسر استانبول در داخل شهر واقع شده است، محيطي دوستانه و خانوادگي را در يك منطقه سرسبز ارائه مي‌دهد و پر از امكانات محلي و فروشگاه‌ها براي زندگي روزمره است- كه مطمئناً شما نمي‌خواهيد اين فرصت را از دست دهيد- يك مكان ايده‌آل براي زندگي در طول سال در استانبول.

درباره پروژه در بيليك دوزو

 قيمت اجاره خانه در استانبول اين پروژه كه در يكي از تثبيت شده‌ترين مناطق بيليك دوزو واقع شده است در ميان جنگل‌هاي ديدني و اقامتگاه‌هاي لوكس ديگر قرار دارد، در يك محيط بسيار زيبا بيش از 1000 ملك براي فروش ارائه شده است. همچنين براي زندگي روزانه در اين مكان بيش از 100 مغازه محلي را خواهيد يافت. اين پروژه در مركز منطقه شهري واقع شده است و از مزاياي آن مي‌توانيد تا بي‌نهايت بهره‌مند شويد. يك سبك زندگي عالي شهري در مركز استانبول به شما ارائه مي‌شود.

 

مراكز، و امكانات براي ساكنين در بيليك دوزو از جمله :

 • سه منطقه گردهمايي اجتماعي براي لذت بردن از مشآت پروژه
 • سه استخر شنا
 • پارك‌هايي بزرگ با مناطق بازي مخصوص كودكان و مسير‌هاي پياده روي
 • مركز تناسب اندام و سالن ورزشي مجهز
 • رستوران‌هاي سطح بالا
 • بوتيك‌ها و مغازه‌هاي فروش برند‌هاي مطرح
 • مركز خريد محلي
 • ايستگاه متروبوس درست روبروي ورودي پروژه
 • ايستگاه مترو كه درست در آن طرف خيابان پروژه ساخته شده است(2 دقيقه پياده روي)
 • 2 بيمارستان بزرگ و مجهز در فاصله 5 دقيقه پياده‌روي
 • 1 دانشگاه بزرگ در فاصله 5 دقيقه پياده‌روي
 • و بسيار بيشتر

قيمت‌هاي خريد خانه در استانبول

قيمت خريد 1+0 واحد استوديويي در ابعاد 49 متر مربع و قيمت 82700 دلار آمريكا

قيمت خريد آپارتمان‌هاي 1+1 در ابعاد 76 متر مربع و قيمت 124700 دلار آمريكا

قيمت خريد آپارتمان‌هاي 1+2 در ابعاد 158 متر مربع و براي قيمت آن با ما تماس بگيريد

قيمت خريدآپارتمان‌هاي 1+3 در ابعاد 158 متر مربع و قيمت 282300 دلار آمريكا

قيمت خريد آپارتمان‌هاي 1+4 در ابعاد 212 متر مربع و براي قيمت آن با ما تماس بگيريد

 

شرايط پرداخت خريد خانه در شيشلي استانبول

شما مي‌توانيد امروز ملك خود را فقط با 30% پيش پرداخت از مبلغ موردنياز، و باقيمانده قابل پرداخت در مدت 30 ماه، خريداري كنيد. يك پيشنهاد ايده‌آل براي كساني كه به دنبال يك توزيع منطقي پرداخت براي يك معامله آسان هستند

 لطفاً براي اطلاعات بيشتر در مورد موجود بودن و تغييرات قيمت ملك به صورت به روز با املاك تركيه تماس بگيريد. ما خوشحال خواهيم بود كه به جستجوي شما براي يافتن ملك مورنظر در بيليك دوزو كمك كنيم. اين پروژه مجلل اكنون تكميل شده است

 

مراقب و مديريت بعد از فروش در بيليك دوزو

املاك تركيه مراقبت‌هاي پس از فروش را نيز ارائه مي‌دهد، از جمله مديريت و اجاره آپارتمان براي آن دسته از سرمايه‌گذاراني كه مي‌خواهند بيشترين استفاده را از خريد خود ببرند. خانه‌هايي با اين كيفيت واقعاً در بازار اجاره استانبول بسيار خوب جواب مي‌دهند.

 

 

موقعيت خريد آپارتمان در بيليك دوزو استانبول

در حال حاضر بيليك دوزو يكي از مناطق مهم براي سرمايه‌گذاران و كساني است كه قصد خريد املاك و متسغلات در استانبول را دارند و وقتي كه كيفيت اين پروژه را بررسي مي‌كنيد، به راحتي مي‌توانيد به دليلش پي‌ببريد. در منطقه‌اي كه به سرعت در حال پيشرفت است، بيليك دوزو براي كساني كه قصد دسترسي به كليه نقاط شهر را دارند از طريق اتوبان E5 اين موقعيت را فراهم مي‌كند، اين مسير مي‌تواند در لحظه‌اي شما را به هر نقطه‌ از شهر كه بخواهيد متصل كند. بيليك دوزو همچنين با متروبوس(تراموا) به خوبي آشنا است و ايستگاه‌هاي آن در سراسر اين منطقه يافت مي‌شوند. بيليك دوزو بهترين رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و ساير امكانات لازم براي زندگي روزمره را در خود جاي داده است آنهم در فاصله يك پياده‌روي كوتاه از محل زندگي. يكي از بزرگترين مراكز خريد در كل شهر در نزديكي آن واقع شده است. در مدت زمان 20 دقيقه رانندگي مي‌توانيد به فرودگاه بين‌المللي آتاتورك برسيد، جايي كه از آن مي‌توانيد پرواز‌هاي مختلف به سراسر جهان را به راحتي انجام دهيد. بيليك دوزو، امروز بهترين فرصت سرمايه‌گذاري در بازار مسكن استانبول، و مكاني مناسب براي زندگي در شهر است.

 

 

ويژگي‌هاي كليدي خريد آپارتمان در بيليك دوزو استانبول

 • يك پروژه مسكوني و سرمايه‌گذاري عاقلانه
 • فرصت سرمايه‌گذاري
 • كيفيت بالاي ساخت و پروژه پايان يافته
 • آپارتمان‌هاي جديد
 • مناسب براي درخواست شهروندي تركيه

 

شرح ملك در بيليك دوزو

اين آپارتمان‌ها آماده براي تضمين اجاره ماهيانه 7500TL هستند.

اين مكان عالي آپارتمان‌ها در منطقه بيليك دوزو، فقط 1 دقيقه پياده‌روي تا متروبوس(تراموا) را دارد

آپارتمان هاي بيليك دوزو در نزديكي بزرگراه‌ها و خدمات ضروري شهري واقع شده‌اند

 

بررسي اجمالي پروژه خريد آپارتمان در بيليك دوزو استانبول

 

اين يك پروژه مسكوني/سرمايه‌گذاري است و در زميني به مساحت 73.800 مترمربع ساخته شده است.

اين پروژه شامل 15 بلوك در 9 طبقه است كه علاوه بر 116 واحد تجاري شامل 1150 واحد آپارتمان نيز مي‌باشد.

گزينه‌هاي آپارتمان‌ها در اين پروژه از 0+1 تا 1+4 شروع مي‌شوند.

اين پروژه توسط پارك مركزي استانبول با مساحت 30.000 متر مربع احاطه شده است.

اين پروژه ارزشمند‌ترين پروژه ساختماني در منطقه بيليك دوزو با موقعيتي منحصر به فرد در نزديكي بزرگراهE5  است .

سند مالكيت آن آماده است و همين موضوع اين خريد را مناسب براي تابعيت تركيه مي‌كند.

 

محل پروژه در بيليك دوزو

موقعيت منحصر به فرد و متمايز اين پروژه در منطقه بيليك دوزو، نزديكي به بزرگراهE5  است كه آن محل را پر جنب و جوش و فعال مي‌كند.

منطقه بيليك دوزو با بازده بالايي از سرمايه‌گذاريي در نظر گرفته شده است و به نوعي مركز مدرن استانبول است.

مكان متمايز اين ملك، نزديكي آن به بزرگراهE5 ، است كه مهمترين جاده حمل و نقل شهري و برون شهري در استانبول است و همچنين عبور منظم متروبوس(تراموا) از ديگر ويژگي آن است.

اين منطقه به دانشگاه‌هاي بزرگ، مدارس، بيمارستان‌ها و ساير خدمات ضروري شهري بسيار نزديك است.

 

 

واقع در ساحل غربي استانبول، در بزرگراه E5 ، محل اتصال آسيا و اروپا.

به دليل رشد روزافزون فعاليت‌ها فرهنگي در بيليك دوزو تبديل به يكي از مكان‌هاي ديدني استانبول شده است. اين منطقه در ميان مراكز شهري در حال توسعه به سمت غرب شهر است. طول خط ساحلي آن 123 كيلومتر است، هواي پاك، ساختمان‌هاي مدرن و مقاوم در مقابل زلزله، سهولت حمل و نقل، بافت جمعيتي جوان از ويژگي هاي اين منطقه است. اين پروژه مراكز فرهنگي و ورزشي، مناطق مخصوص غواصي و قايقراني، امكانات اجتماعي، مراكز خريد مجهز، زمين بازي كودكان، سالن هاي تئاتر و فيلم و اماكن تفريحي مختلفي را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

وست سايد (غرب شهر) استانبول به لطف جنگلي كه از سه طرف آنرا احاطه كرده است و نزديكي بي نظير به بزرگراه E5 و متروبوس(تراموا)، در موقعيتي بسيار منحصر به فرد قرار دارد. وست سايد استانبول نام اين مركز عالي براي زندگي است كه شما هميشه آن را آرزو داشتيد. چه سبكي را انتخاب خواهيد كرد، سبك وست سايد يا سبك ايستگاه وست سايد؟ دو سبك متفاوت، دو روش زندگي متفاوت اما با كيفيتي يكسان و اعتبار همانند در هر اينچ مربع از خانه شما.

ايستگاه وست سايد از آپارتمان‌هاي 1+1 و 1+0 تشكيل شده است. براي ايجاد حس پويايي، و ساختن جهان منحصر به فرد خود، با يك ورودي جداگانه و امكانات اجتماعي و تفريحي جداگانه. واقع در كمتر از يك كيلومتري بزرگراه E5 و خط متروبوس(تراموا). اين سبك از طراحي ايستگاه وست سايد براي جوانان و حتي بيشتر از آن براي كساني كه احساس جواني مي‌كنند طراحي شده است، طراحي آن براي كساني است كه قلبي جوان دارند و مي‌خواهند از زندگي در يك محيط ممتاز شهري لذت ببرند. سبك وست سايد داراي آپارتمان‌هايي با اندازه‌هاي متفاوت است و بالطبع گزينه‌هاي متفاوتي را نيز پيش‌ روي شما مي‌گذارد. اين آپارتمان‌ها در يك چشم‌انداز سرسبز واقع شده‌اند و براي هر‌يك از اعضاي خانواده شما نوع خاصي از زندگي انحصاري را ارائه مي‌دهند. در حالي كه بچه‌هاي شما در باغ و زمين‌هاي بازي كنار شما گشت و گذار مي‌كنند، شما هر لحظه از روز خود را به سعادتي خالص تبديل خواهيد كرد، از مركز تناسب اندام و باشگاه پروژه و استخر و البته آپارتمان بزرگ‌ خود لذت خواهيد برد. وست سايد استانبول در يك محيط خاص قابل مشاهده براي براي صدها هزار نفري خواهد بود كه هر روز از آن منطقه عبور مي‌كنند، نماد استانبول جديد و نقطه تلاقي بيليك دوزو با همه شهر خواهد بود. وست سايد استانبول داراي يك پاساژ در طبقه همكف با 24000 متر مربع مساحت است، در حالي كه معماري فعال آن نمايانگر زنده‌ترين جنبه‌هاي زندگي در يك محيط شهري است. اين پروژه در مجموع شامل 1152 آپارتمان با انواع مختلف نقشه است، از 0+1 تا 1+4 . با اندازه متوسط 10 طبقه در هر بلوك، وست سايد استانبول شما را به لذت بردن از شهر بدون بريدن از زندگي دعوت مي‌كند. مراكز خريد و سرگرمي، دانشگاه‌ها، بيمارستان‌ها، هتل‌ها، تمام فرصت‌هاي زندگي در شهر را درست در كنار خانه جديد شما برايتان به ارمغان مي‌آورد. نخلستان بيليك دوزو كه مورد علاقه مردم محلي است، درست در كنار مجموعه واقع شده است. بنابراين در حالي كه از تمام مزاياي زندگي در شهر لذت مي‌بريد، صداهاي طبيعت گوش شما را نوازش خواهد داد، علاوه بر اين، در اين مجموعه 30000 متر مربع از كل پروژه وست سايد استانبول به فضاهاي سبز اختصاص داده شده است. بنابراين در حالي كه در خانه خود زندگي سعادتمندي داريد، يك طرف شما نخلستان و جنگل و از طرف ديگر يك تركيب سبز و آبي در حياط خانه خود خواهيد داشت. شما به لطف سيستم دسترسي كارتي براي وسايل نقليه و عابران پياده هيچ مشكلي در تردد خود نخواهيد داشت، سيستم ظبط دوربين مداربسته در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، تيم امنيتي در تمامي ساعات و روزها، سيستم دزدگير پيشرفته و اطفاي حريق، سيستم‌هاي آب پاش در پاركينگ مجموعه و آيفون تصويري آپارتمان و همچنين خط ويژه‌اي كه به شما امكان مي‌دهد با پرسنل امنيتي تماس سريع داشته باشيد، همه اينها بخشي از ويژگي‌هاي اين آپارتمان‌ها در قلب وست سايد استانبول است.

 

درباره ويژگي‌هاي آپارتمان‌ها در بيليك دوزو

 • مركز تناسب اندام
 • استخر
 • حمام تركي
 • سونا
 • اتاق بخار
 • مناطق قايقراني
 • مناطق غواصي
 • مراكز خريد
 • زمين‌هاي بازي كودكان
 • سالن‌هاي تئاتر و فيلم
 • چشم انداز گسترده و سبز
 • سوپر‌ماركت
 • سيستم دسترسي به كارت عابر پياده

 

چرا اين ملك را در بيليك دوزو خريداري مي‌كنيد؟

 • طراحي مدرن و لوكس داخلي
 • مناسب براي معلولين
 • سبك زندگي عالي و لوكس در طبيعت ناب
 • موقعيت مركز شهر
 • سرمايه‌گذاري عالي
 • داراي منطقه پاركينگ مهمان
 • امكانات حمل و نقل
 • امنيت بالا
 • فرصت زياد براي سرگرمي‌ها و اوقات فراغت

 

فناوري در پروژه بيليك دوزو

 

 • سيستم‌هاي خانگي هوشمند
 • ژنراتور
 • سيستم ماهواره‌ي مركزي
 • سوئيچ هوشمند و صفحه لمسي پنل كنترل
 • ترموستات و تهويه مطبوع هوشمند

 

امنيت در پروژه بيليك دوزو

استاندارد زلزله و امنيت آتش در سطح بين‌المللي

سرويس امنيتي 24/7 ( بيست چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته)

دوربين‌هاي مدار بسته 24 ساعته

سيستم اينتركام

مديريت هوشمند مجموعه

 

فاصله هاي پروژه بيليك دوزو

5 دقيقه تا بزرگراه E5

5 دقيقه تا خط متروبوس

5 دقيقه تا پارك مرمره

5 دقيقه تا مركز خريد بزرگ ميگروس

5 دقيقه تا بيمارستان مدي جانا

5 دقيقه تا بيمارستان مدي هوس

10 دقيقه تا بيمارستان مديلايف

1 دقيقه تا نخلستان بيليك دوزو

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۵:۵۵ توسط:صمن موضوع:

نصب آسانسور وسط راه پله

يكي از مشكلات نصب آسانسور در چشم پله كور كردن نورگير راه پله است از اين رو اين روز ها طراحان ساختمان فضاي مناسب تري را براي نصب آسانسور در نظر مي گيرند. اكنون قصد داريم در اين مقاله با كمك آسانسور مانا اطلاعاتي درباره نصب آسانسور در چشم پله ساختمان هاي قديمي فاقد آسانسور در اختيار شما مي گذاريم.

نصب آسانسور در چشم پله ساختمان هاي قديمي فاقد آسانسور

اين روز ها نصب آسانسور در چشم پله در ساختمان هايي مشاهده مي شود كه قديمي مي باشند و ساكنين آن ها به علل متعددي تصميم به نصب آسانسور گرفته اند.

در گذشته الزامي براي نصب آسانسور در ساختمان ها وجود نداشت به همين علت بسياري از ساختمان هاي بلند مرتبه قديمي وجود دارند كه فاقد سيستم آسانسور مي باشند اما اكنون با توجه به مقررات ملي ساختمان نصب آسانسور در ساختمان هاي ? طبقه به بالا الزامي است.

اكنون علاقه افراد به خريد و اجازه ساختمان هاي مجهز به آسانسور رفته به همين علت ساختمان هاي قديمي براي رفع اين مشكل با هماهنگي همه ساكنين اقدام به نصب آسانسور مي كنند و از آن جايي كه در گذشته فضايي براي نصب آسانسور در اين ساختمان ها در نظر نگرفته شده است در صورت امكان و داشتن شرايط، آسانسور را در چشم پله نصب مي كنند.

شرايط نصب آسانسور در چشم پله

شرايط نصب آسانسور در وسط راه پله ها، و يا همان نصب آسانسور در چشم پله با قوانين نصب آسانسور در ساختمان هاي فاقد آسانسور يكي است و اين شرايط عبارت اند از:

 • مقاومت سازه بايد پيش از نصب آسانسور توسط متخصصين معتمد شهرداري بررسي و ارزيابي شود.
 • حداقل فضاي مورد نياز براي نصب آسانسور در چشم پله ساختمان هاي قديمي فاقد آسانسور ???cm*100cm و ???cm*145cm است از اينرو در فضاي كوچكتر همچون ???cm*120cm مجاز نيست.
 • همه كارهاي بنايي ساختمان بر عهده كارفرما است.
 • نصب آسانسور در چشم پله ساختمان هاي قديمي نياز به اخذ مجوز نصب از شهرداري براي دريافت پايانكار است و البته ساختمان هايي كه داراي پايان كار مي باشند نيازي به اخذ مجوز ندارند.
 • از ديگر الزامات نصب آسانسور در چشم پله ساختمان هاي قديمي، دريافت تاييديه استاندارد آسانسور و مجوز نصب است. اگر اينكار انجام نشود امكان دارد كه تحت پوشش بيمه هاي حوادث قرار نگيرند و امكان دارد به زمان فروش ساختمان به مالك به مشكل روبرو شود.

چه نوع آسانسوري براي نصب در چشم پله مناسب است؟

آسانسور هيدروليك كششي و يا هم ليفت بهترين گزينه براي نصب آسانسور  https://asansormana.com/   در چشم پله ساختمان هاي قديمي است. چون در بالابر ها و يا هم ليفت نيازي به صرف هزينه هايي اضافي همچون حفر چاه و يا چاله آسانسور نيست.

اما اگر از آسانسور هاي هيدروليك استفاده مي كنيد بايد بدانيد كه اين آسانسور نياز به حفر چاه آسانسور به عمق ? متر، استفاده از پمپ و روغن و مخزن روغن است و در بالابرهاي هيدروليكي به علت قرار گرفتن جك در زير زمين اگر روغن نشت كند مشكلات زيادي به بار مي آورد و همينطور در استفاده طولاني و مداوم از بالابر هيدروليكي حرارت روغن زياد شده و حركت بالابر را دچار مشكل مي كند.

هزينه نصب سيستم آسانسور در چشم پله

براي هزينه نصب آسانسور در وسط راه پله متاسفانه هيچ قانون و تبصره اي موجود نيست و صرفا بايد با همكاري ساكنين اين مساله رفع شود بعضي به توافق مي رسند و هزينه آسانسور را ميان تعداد واحد هاي ساختمان تقسيم مي كنند اما بعضي طبق قاعده زير عمل مي كنند :

 • ساكنين طبقه دوم، دو برابر مبلغ در نظر گرفته مالك طبقه اول پرداخت كند.
 • ساكنين طبقه سوم، دو برابر مبلغ در نظر گرفته مالك طبقه دوم پرداخت كند.
 • ساكنين طبقه چهارم، دو برابر مبلغ در نظر گرفته مالك طبقه سوم پرداخت كند.

براي نصب آسانسور همين حالا به وب سايت آسانسور  مانا مراجعه كنيد و از طريق راه هاي ارتباطي ذكر شده در وب سايت با ما تماس بگيريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۹:۴۶ توسط:صمن موضوع:

نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني و مشخصات آن

نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني و مشخصات آن

امروزه برقراري امنيت در بخش هاي مختلف به اين بستگي دارد كه شما بتوانيد از ابزاري كه در اين زمينه وجود دارد بهره مند شويد. يكي از بخش هايي كه شما ميتوانيد توسط آن از نور خورشيد و همچنين هواي تازه بهره مند شويد استفاده از پنجره هاي بزرگ است. استفاده از اين پنجره ها البته ميتواند براي شما مشكل ساز هم باشد چرا كه شما راهي براي ورود سارقين به خانه ي خود باز خواهيد كرد. اينجاست كه استفاده از نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني براي شما راهي كارآمد خواهد بود. به خصوص اگر خانه يا واحد تجاري شما در طبقه اول باشد بايد از نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني استفاده كنيد تا بتوانيد امنيت را برقرار كنيد.

نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني چيست؟

نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني در واقع شامل تكه هايي از آهن مي شود كه شما ميتوانيد از آن ها براي حفظ امنيت بيشتر استفاده كنيد. البته اينكه شما انواع مختلف اين نرده ها را بشناسيد و بهترين نوع آن را خريداري كنيد به شما كمك خواهد كرد كه امنيت را براي ساختمان خود برقرار كنيد. دقت داشته باشيد كه انتخاب نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني براي اينكه شما بتوانيد نماي خارجي ساختمان خود را زيباتر كنيد. در واقع كيفيت و همچنين زيبايي از جمله فاكتورهاي مهم براي انتخاب نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني هستند.

در اين بين شايد نصب پنجره آهني يكي از مهم ترين نكاتي باشد كه بايد با آن آشنا شويد. در اين زمينه بهتر است كه بدانيد كه انواع مختلفي از جوش ها براي نصب نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني وجود دارد كه از جمله مهمترين آنها ميتوان به جوش هاي آلومنيومي، آرگوني و همچنين دي اكسيد كربن اشاره كرد. اين جوش ها در واقع براي نصب نرده حفاظ پنجره فلزي و آهني مورد استفاده قرار مي گيرند. اگر شما كار خود را به افرادي بسپاريد كه در اين زمينه متخصص نيستند، ممكن است كه ساختمان شما با انواع جوش هاي بي ريخت و ناجور ديده شود كه به همين دليل است كه گفته مي شود اين جوش ها براي انجام نياز به مهارت و اوستايي خاصي دارند. شما هم ميتوانيد به نمايندگي هاي مختلف در اين زمينه مراجعه كنيد تا بتوانيد كار نصب پنجره آهني خود را به آساني انجام دهيد.

حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه از گذشته تاكنون

حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه درون ساختمان ها يكي از مواردي است كه مي بايست حتما پس از نصب پلكان به عنوان حصاري گرداگرد آن واقع گردد تا به اين منظور به هنگام سكندري خوردن يا به هر دليلي افتادن و سقوط از روي پله هاي ساختمان بتوان از حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه به عنوان تكيه گاهي در جهت حفظ جان خود استفاده كرد. اين مسئله زماني بيشتر نمود مي يابد كه داخل ساختمان ها بچه هاي كوچك و بازيگوشي باشند كه دائما از پله ها بالا و پايين مي روند و احتمال سقوط يا سكندري خوردن آن بسيار زياد است و در صورت نبود حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه ممكن است عواقب جبران ناپذيري در پي داشته باشد. بنابراين ساخت و نصب حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه را بلافاصله پس از نصب پلكان منزل خويش حتما به دست افراد متخصص و كاربلد بسپاريد تا با بهره گيري از علم و تخصص خويش در اين زمينه بتوانند با نصب حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه به عنوان حفاظ آهني يا چوبي جان خود و اعضاي خانواده و به ويژه كودكان بازيگوش خود و مهمانان خويش را از هر گونه آسيب جدي حفظ نماييد. در ادامه به نقش حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه و كاربرد آن در زندگي انسان ها بيش از پيش اشاراتي خواهيم داشت.

نقش و كاربرد حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه در منازل مسكوني

حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه در گذشته هاي دور تاكنون وجود داشته است با اين تفاوت كه در گذشته از حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه تنها به شكل فلزي يا آهني و فقط در راستاي حفظ ايمني جاني خود و اعضاي خانواده خويش مورد استفاده قرار مي گرفت. امروزه نيز اين اصل رعايت شده است و ايمني در رأس كار نصب حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه قرار دارد با اين تفاوت كه در ساخت و طراحي حفاظ نرده راه پله آهني فرفورژه امروزه تنها  به عنوان يك حفاظ آهني براي سلامت جاني انسان ها نگاه نمي كنند

براي مشاوره با كارشناسان آهن ايرانيان در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۴۳:۴۰ توسط:صمن موضوع: